Hakkımızda

DK Hukuk, tecrübeli avukat kadrosuyla çeşitli dil ve hukuklarda hukuki hizmet veren tam donanımlı büro olup köklü geçmişiyle yerli ve yabancı pek çok saygın müvekkile Avukat Barış Kalkan önderliğinde hukuki destek vermektedir.

DK Hukuk, tecrübeli avukat kadrosuyla çeşitli dil ve hukuklarda hukuki hizmet veren tam donanımlı büro olup köklü geçmişiyle yerli ve yabancı pek çok saygın müvekkile Avukat Barış Kalkan önderliğinde hukuki destek vermektedir.

DK Hukuk, bünyesindeki her biri kendi alanında uzmanlaşmış avukat kadrosu ile yerli ve yabancı müvekkillerine çeşitli dillerde hukuki destek verebilmektedir.

Faaliyet alanları kapsamında, yapılan işe saygı, her an ulaşılabilirlik ve takım çalışması MB Hukuku farklı kılan 3 ana değer olup, koşulsuz müvekkil memnuniyeti ile birlikte DK Hukuku alanında aranan bir hukuk bürosu olmasını sağlayan en önemli faktörlerdendir.

DK Hukuk’un nihai amacı bilgi ve tecrübesini dinamizm ve takım çalışmasıyla harmanlayarak müvekkillerine yüksek kalitede ve profesyonel hukuki destek sağlamak olup bu doğrultuda müvekkillerinin işine değer katmaktır.